Jaunā «Next» paaudze - jauno tehnoloģiju iemiesojums uzņēmējdarbībā, simbols panākumiem un respektabilitātei.

Kravas busā NEXT viss ir pakārtots funkcionalitātei.

Lai nodrošinātu maksimālu kravas nodalījuma apjoma izmtošanu, gan sānu, gan aizmugurējās durvis ir plašas un ērtas, nodrošinot labu fiksāciju un kravas drošību - šie ir  vieni no galvenajiem mēŗķiem, kas tik izvirzīti konstruējot jauno Gazelle NEXT.Viegla piekļuve kravas nodalījumam

Maksimāls atvēršanas platums aizmugurējām durvīm, no grīdas līdz griestiem - nav "tukšās" zonas.

Plašas un augstas bīdāmās durvis, kas aprīkotas ar jaunu mehānismu no uzticama kompānijas Rollmech Automotiv, atvieglo iekraušanas un izkraušanas procesu.Pilna izmēra aizmugurējāo durvju starpstāvoklis ir  90 °, un pilnībā atvērtu 270 °, kas nodrošina rīcības brīvību slēgtās telpās..Dekoratīvs mīkstais sienu un grīdas pašuvums (finieris 9 mm), kas ietilpst bāzes komplektācija, aizsargā virsmas no nodiluma un bojājumiem.

Fiksācija pilnīgi atvērtām durvīm notiek automātiski, izmantojot magnētisko slēdzeni.

Vienkārši, ergonomiski un uzticami mehānismi aizmugurējo durvju atvēršanai: labās puses durvīm - ārējais rokturis, analogs sānos, kreisajām durvīm - kompakts iekšējais rokturis.

Īpaša lūka zem pasažiera sēdekļa ļauj jums pārvest garas kravas - līdz 5 metriem.

Uzstādītās 10 gab. fiksēšanas cilpas ļauj nstiprināt droši kravu. 


Gazelle Next "Combi" apvieno 
komfortabla un ietilpīga
 mikroautobusa priekšrocības.

Papildus vadītāja kabīnē var brīvi sēdēt vēl 6 cilvēki un tas joprojām saglabā visas kravas furgona priekšrocības ērtai kravas transportēšanai. Iesēšanās caur bīdāmajām sānu durvīm, kvalitatīvi sēdekļi, daudz nišu un nodalījumu padara braucienu maksimāli ērtu un komfortablu visiem pasažieriem. 
Tāpat kā kravas furgonam ar trīs pasažieru vietām, ar "Combi" versijā jau bāzes kompletācijā ietilpst kravas nodalījuma sānu sienu mīkstais pārsegums, kā arī grīda ir pārklāta ar 9 mm biezu finieri. Kravas nodalijumā cilpas kravas nostiprināšanai.
Virs priekšējās sedekļu rindas atrodas dziļš plaukts bagāžai līdz 30 kg.
Ventilācijas lūka otrajā sēdekļu rindā un pa kreisās puses logā otrajā rindā neliels vēdlodziņš - vadītājam un pasažieri būs ērti.
Turklāt rūpējoties par ērtībām pasažieriem, kas sēž otrajā rindā Gazelle NEXT ir aprikota ar salokāmiem galdiņiem, kabatām, 12V rozeti, USB-izeju un nodalījumu sīkumiem.

Pamata konfigurācijā "Combo" ir jau uzstādīts autonomais Webasto sildītājs. 

Otro sēdekļu rindu ātri un vienkārši var pārveidot par guļvietu.

 .