UZTICAMĪBA

Vienmēr kustībā

Modernās tehnoloģijas, komponenti, no pasaules vadošajiem ražotājiem, īpaša uzmanību katrai daļai, stingra kvalitātes kontrole - tas viss, lai padarītu GAZelle NEXT par uzticamu sabiedroto tava bizenesa ikdienā.


IEGUVUMI

Ceļš uz panākumiem

Ceļš uz panākumiem un labklājību ir kļuvis īsāks: jaunais Next tiks piegādās tā īpašniekam pēc iespējas īsākā laikā. Zemas iegādes un uzturēšanas izmaksas, īssāks atmaksāšanās periods, augsta amortizācijas vērtība ir tikai vienas no daudzajām Next priekšrocībām...

AUGSTA VEIKTSPĒJA

Profesionāls biznesa instruments

Plašās konfigurācijas iespējas ļauj pielāgot transportlīdzekli jebkuram biznesam. Katru konfigurāciju var aprīkot vai nu ar 3- vai 7-sēdekļiem kabīnē un 2 platformas veidiem. Vairāk nekā 100 dažādos konfigurācijas variantus var uzstādīt uz Next universālās bāzes šasijas, kas padara tās iespējas gandrīz neierobežotas. Ar sekojošo augsto veiktspēju un ilgo kalpošanas laiku, komercuzņēmumi nekad nenožēlos savu izvēli.


KOMFORTS

Kad būsiet iekāpuši, jūs nekad nevēlēsieties izkāpt. Tas ir veids, kā vadītājam ir jājūtas automašīnā, kad viņš strādā, ne tikai brauc no punkta A uz punktu B. Un tā ir sajūta, kā ikviens jūtas, kas jebkad ir iekāpuši jaunajā Next. No kabīnes līdz audio sistēmai - mēs esam iedziļinājušies visos sīkumos, lai sniegtu lielisku braukšanas pieredzi.DROŠĪBA

Ceļš ir neprognozējams. Un ikvienam izaicinājumam ir jābūt gatavam. Ar jauno Next, nav jābaidās par jebkādiem pārsteigumiem uz ceļa. Tā uzlabotā drošības sistēma padara Next par uzticamu transportlīdzekli pasargājot vadītāju no daudziem apdraudējumiem uz ceļa. Next aktīvā drošības sistēma  palīdzēs jums kritiskās situācijās saglabāt kontroli.
 .